Zawsze zapisz kopię lub zdjęcie swojej dobrej wiary.

Zawsze zapisz kopię lub zdjęcie swojej dobrej wiary.

Debbie przyszła ze swojego domu w Cincinnati, aby pomóc swojej siostrze, Pameli Moore, zaopiekować się mamą – z pomocą siostrzenic Jessi i Brittney. „Dało nam to satysfakcję i pokój, że mama z nami w domu, jak chciała, mogła ją zobaczyć i nie martwić się, że jest sama” – powiedziała Debbie.

Jeśli rodzina miała wątpliwości, że opieka hospicyjna była właściwym wyborem dla ich matki, natychmiast poczuli ulgę, gdy Dan Alexander, Henry Ford Allegiance Hospice RN, przyszedł na pierwszą wizytę w domu. „Dan umieścił wszystko we właściwej perspektywie. Był taki miły i łagodny, ale także szczery z nami, czego się spodziewać w ostatnich tygodniach mamy – powiedziała Debbie.

Rodzina Nancy stwierdziła, że ​​cały zespół opieki hospicjum jest „uprzejmy, miły i świadomy emocji, z którymi mieliśmy do czynienia” – powiedziała Debbie. „Byli również pozytywne i uspokajające. Powiedzieli nam: „Znasz swoją matkę najlepiej. Nie martw się, robisz dla niej wszystkie właściwe rzeczy. ”

Debbie przypomniała sobie„ specjalne akcenty i akty dobroci, które nas zaskoczyły i wiele znaczyło ”dla Nancy i rodziny. Z przyjemnością odkryli zespół hospicjum, w tym muzykoterapeuty Alexandra (Alex) Kring, który uspokaja pacjentów, śpiewając wszystko, co chcieliby usłyszeć.

Alex San Sang Nancy’s Ulubione hymny, podczas wizyty w koordynatorze opieki duchowej szpitala duchowej Greg Grotbeck. Debbie powiedziała, że ​​wizyta podniosła duchy Nancy, zwłaszcza że nie była w stanie uczestniczyć w nabożeństwach przez ostatnie trzy miesiące z powodu ograniczeń Covid-19.

Nancy dryfowała między czujnością a zamieszaniem, ale miała dzień jasności tuż przed śmiercią. To pozwoliło jej pożegnać się z wizytą przyjaciół i przyjaciół kościoła. „Tej nocy nasze siostrzenice, Pam i ja mogliśmy nawet spędzić beztroskie czas z mamą. Uwielbialiśmy widzieć, że dobrze się bawiła – powiedziała Debbie.

Nancy zmarła następnego dnia, w towarzystwie tych, których kochała. Debbie powiedziała, że ​​opiekunowie hospicjum pozostali na chwilę, aby pocieszyć rodzinę. „Doceniliśmy ich miłe wsparcie, a później byliśmy dotknięci, gdy Alex uczestniczył w nabożeństwie mamy. To było więcej, niż mogliśmy się spodziewać. Rodzina pragnie również podziękować Hospicjum RNS Roberta Hill i Melissa Krajewski za opiekę nad kochającą Nancy.

Poznaj nasz zespół

HFPN współpracuje z lekarzami członkowskimi, aby osiągnąć cel. Dostarczanie opieki zdrowotnej wyższej jakości przy zmniejszeniu kosztów. Aby upewnić się, że administracja sieci zaspokaja potrzeby zarówno lekarzy, jak i pacjentów, zespół ma szeroki zakres wpływowych liderów, w tym:

 • Przywództwo kierownicze
 • Rada powiernicza
 • Wspólny komitet operacyjny i subkommitety
 • Administracyjne
 • Community Connect
 • Programy wsparcia klinicznego
 • Zarządzanie relacjami lekarskimi (PRM)

Szacunki dobrej wiary

Twoje prawo do poznania

Masz prawo uzyskać „oszacowanie dobrej wiary”, która wyjaśnia, ile opieki medycznej wyjaśnia opiekę medyczną będzie kosztować. Zgodnie z prawem, świadczeniodawcy opieki zdrowotnej muszą dać pacjentom, którzy nie mają ubezpieczenia lub którzy nie korzystają z ubezpieczenia, oszacowanie rachunku za artykuły medyczne i usługi.

Masz prawo uzyskać szacunkową szacunek w dobrej wierze Całkowity oczekiwany koszt jakichkolwiek elementów lub usług bez energii.

Obejmuje to powiązane koszty, takie jak:

 • Testy medyczne
 • Leki na receptę
 • Sprzęt
 • Opłaty szpitalne

Upewnij się, że dostawca opieki zdrowotnej daje ci dobrą wiarę na piśmie Co najmniej jeden dzień roboczy przed usługą medyczną lub przedmiotem Dostarczone.

 • Możesz poprosić o oszacowanie dobrej wiary od dowolnego dostawcy przed zaplanowaniem przedmiotu lub usługi.
 • Możesz kwestionować (argumentować) każdy rachunek, który to dostaniesz to co najmniej 400 $ więcej niż oszacowanie dobrej wiary.

Zawsze zapisz kopię lub zdjęcie swojej dobrej wiary.

Czy masz pytania, czy chciałbyś więcej informacji o twoim prawie do szacunku w dobrej wierze? Odwiedź cms.gov/nosurprises

, aby uzyskać szacunek dobrej wiary, odwiedź henryford.com/estimate lub zadzwoń (888) 455-2678.

Behawioral Neurology Fellowship

Dyrektor programowy: Marina Novikova, D.O. Koordynator programu tymczasowego: Latasha Jeter

O programie

Fellowship in Behavioural Neurology to program certyfikowany United Council of Neurologic Subspecialties (UCNS), który zapewnia szkolenie w leczeniu pacjentów z neurobehawioralnymi Zaburzenia w Departamencie Neurologii. Ścisła współpraca z innymi neurologii podgatunkami i neuroradiologią diagnostyczną, neurochirurgią, genetyką, psychiatrią, patologią mowy, neuropsychologii, patologii i usług laboratoryjnych, pozwalają na szeroką ekspozycję na opcje leczenia pacjentów neurobehawioralnych. Jest to roczny program z opcją dostępnego drugiego roku. Akceptujemy jednego faceta rocznie.

Po zakończeniu programu Fellow jest uprawniony do badania certyfikacji zarządu w neurologii behawioralnej przez UCNS. (American Board of Psychiatry and Neurology wymaga również, aby wnioskodawca z powodzeniem zdał badanie zarządu w neurologii). Współpracuj ze stowarzyszeniami Alzheimera, pracownikom socjalnym, psychometrystami i specjalistami geriatrycznymi pielęgniarkami, z których wszyscy przedstawiają specyficzne wkład w plany oceny i leczenia w klinice zaburzeń pamięci.

Oprócz uzyskania wiedzy specjalistycznej w zakresie ukierunkowanej historii i badań neurologicznych w zakresie zaburzeń behawioralnych, stypendyści opracują umiejętności w zakresie identyfikacji i leczenia współistniejących medycznych i snu, wykonywania ocen funkcjonalnych i behawioralnych, obiektu zarówno podawania i interpretacji szerokiej Różnorodność narzędzi neuropsychologicznych związanych z demencją i ogniskowymi zespołami behawioralnymi oraz wskazania i interpretacja zaawansowanych MRI, skanów PET glukozy i amyloidu, FMRI, biomarkerów CSF i testów genetycznych.

Nasz zespół

Multidyscyplinarny zespół henry’ego Forda Health System Behawioral System składa się z lekarzy, lekarzy pielęgniarki, innych pracowników służby zdrowia i wsparcia, które zapewniają opiekę pierwotną i konsultacyjną pacjentom z neurobehawioralnymi Zaburzenia w ustawieniu trzeciorzędowym. Jesteśmy dumni z naszego unikalnego stowarzyszenia Alzheimera, z pracownikami socjalnymi opartymi na klinice jako integralną częścią naszego zespołu.

Program Mission

Naszą misją jest zapewnienie i postępowanie oparte na dowodach opiekę pacjentów z demencją i innymi zaburzeniami poznawczymi poprzez holistyczne podejście, które jest poświęcone wzbogacaniu jakości życia dla pacjentów i pacjentów Opiekunowie i zapewnienie możliwości rozwoju poprzez badania kliniczne.

Objawy zwyrodnienia plamki żółtej

Typowe objawy zwyrodnienia plamki żółtej obejmują zniekształcenie linii prostych, ciemne plamy i inne problemy z widzeniem.

Objawy zwyrodnienia plamki żółtej często pojawiają się stopniowo i w Wczesne stadia choroby, mogą nie być znaczących zmian w widzeniach.

Objawy zwyrodnienia plamki żółtej

Dla wielu osób pierwszym objawem zwyrodnienia plamki jest zniekształcenie linii prostych lub zniekształcone centralne wizja. Inne objawy mogą obejmować:

 • Ciemne, rozmyte lub ślepe plamy w centralnym wizji
 • Krzywe lub zmniejszone centralne widzenie
 • Zmniejszona intensywność lub jasność w Percepcja kolorów
 • Mglisty wizja i niezdolność do wybierania drobnych szczegółów
 • Halucynacje kształtów geometrycznych lub ludzi

Suchy vs. objawy zwyrodnienia plamki mokrej plamki żółtej

Twoje objawy zwyrodnienia plamki żółtej mogą również występować inaczej w zależności od rodzaju zwyrodnienia plamki żółtej:

 • Objawy zwyrodnienia plamki suchej: nie zawsze są one zauważalne we wczesnych stadiach, Ponieważ ta postać choroby może wpływać tylko na jedno oko. W tym przypadku dobre oko może zrekompensować słabe oko, a twoje widzenie nie będzie się zagrożone, dopóki choroba się nie awansuje.
 • Objawy zwyrodnienia plamki mokrej: w tej postaci choroby mogą pojawić Nagle i szybko postępują.

test siatki Amsler

harmoniqhealth.com Możesz ocenić swoją wizję pod kątem zniekształceń i innych typowych objawów zwyrodnienia plamki żółtej, wykonując test siatki Amsler w domu. To narzędzie pomaga ocenić wczesną utratę wzroku, a także postęp zwyrodnienia plamki żółtej u osób, które już zostały zdiagnozowane. Bardzo ważne jest, aby sprawdzić jedno oko na raz, zakrywając każde oko, aby ocenić utratę wzroku w drugim.

W Henry Ford, pacjenci są najważniejsze.

Dział Henry Forda Okulistyki jest zaangażowana w zapewnianie naszym pacjentom współczującej, spersonalizowanej opieki. Zawiera najbardziej zaawansowane metody leczenia oczu i jesteśmy poświęcone badaniom wizji – zawsze pozostając na czele innowacji. Lider w Michigan, a także jedna z największych praktyk okulistyki w Stanach Zjednoczonych, leczymy ponad 55 000 pacjentów rocznie w 12 lokalizacjach w południowo -wschodniej Michigan. Ponadto nasz zespół ściśle współpracuje z lekarzami Grupy Medycznej Henry Forda w innych oddziałach, zapewniając multidyscyplinarną, skoordynowaną opiekę dla pacjentów, którzy tego potrzebują.

Uzyskaj opiekę, której potrzebujesz

już a Henry Ford Patient?

Aby uzyskać najlepsze doświadczenie, obecni pacjenci z Henry’ego Forda mogą poprosić o wizyty w samoziarnisce za pośrednictwem Henry’ego Forda Mychart. Zaloguj się do MyChart

Jeśli masz awarię, zadzwoń pod numer 911 lub idź do najbliższej izby przyjęć. Procesy Henry’ego Forda mają osobne obszary opieki dla osób z objawami Covid-19.

Inne opcje opieki

 • harmonogram online
 • Kliniki chodzenia lub pilnej opieki
 • Wizyty wideo na żądanie
 • Zaplanowane wizyty wideo

Testowanie Covid

Henry Ford oferuje tylko testy Covid dla uznanych pacjentów, którzy zostali skierowani do testowania przez lekarza. Wiele lokalizacji w Michigan oferuje wygodne, bezpłatne testy. Znajdź blisko siebie witrynę testową Covid i dowiedz się więcej o tym, kiedy zostać przetestowanym.

Poproś o nową wizytę pacjenta

Z powodu braków personelu, doświadczamy opóźnień w planowaniu wizyty. Doceniamy twoją cierpliwość. Użyj MyChart, aby zaplanować i poprosić o spotkania na najkrótszy czas oczekiwania. Możesz także wypełnić poniższy formularz lub zadzwonić:

 • Pacjenci z południowo-wschodniej Michigan: (800) 436-7936
 • Pacjenci z Jackson lub South Central Michigan: (517) 205-4800
 • Czy byłeś kiedyś w lokalizacji Henry’ego Forda? * Powód spotkania * Imię specjalność * Imię lekarza (jeśli jest znane) Preferowane daty i czas Preferowany Lokalizacja * Inne lokalizacja Imię * Nazwisko * Data urodzenia Wpisz MM/DD/ROYY Format * Adres * Miasto * Stan/Prowincja * Kod zip/kod pocztowy/ Kod pocztowy * Telefon * E -mail * Nazwa ubezpieczenia i numer subskrybenta * Nazwa kontaktu Uwierzytelnianie żądanieconnect.FORM PATHER.HC4__MOSTRECTLEADSOURCE__C Patient.LeadSource HC4__inquiry__c.hc4__subject__c HC4__InquiRY__.HC4__C4__C4__COPTYSTYSTYSTYSTY_HCOCOR__ Narkolepsja?

  narkolepsja jest zaburzeniem neurologicznym, które wpływa na zdolność mózgu do regulacji cykli snu i budzenia. Stan ten jest nieco rzadki – wpływając na około 200 000 osób w USA. Narkolepsja może się zdarzyć w dowolnym momencie życia, ale najczęściej pierwsze oznaki i objawy pojawiają się w dzieciństwie, okresie dojrzewania lub młodej dorosłości. Istnieją dwa podstawowe typy narkolepsji:

  • Narkolepsja typu 1: osoby z tego rodzaju narkolepsją również cierpią na katapleksję. Osoba z tym stanem doświadcza częściowej lub całkowitej utraty kontroli mięśni często wywoływanej przez silną reakcję emocjonalną (jak śmiech, strach, stres lub gniew).
  • Narkolepsja typu 2: Ta mniej ciężka wersja stanu nie obejmuje katapleksji.
  • Jakie są objawy narkolepsji?

   Numer jeden objaw dla osób Z dowolnym rodzajem narkolepsji jest nadmierna senność w ciągu dnia. Możesz czuć się wyjątkowo senny, niezależnie od tego, ile snu wynosisz w nocy. Może to prowadzić do przytłaczającego chęci spania, a czasem powodować mimowolnie zasypianie podczas codziennych czynności, takich jak jedzenie, rozmowa lub jazda. Inne objawy narkolepsji obejmują:

   • Cataplexy: Osoby z narkolepsją typu 1 doświadczą nagłe ataki osłabienia mięśni zwanych katapleksją. Może to być łagodne – powodujące tylko jeden objaw, taki jak chwilowo opadająca powieka – lub, w trudniejszych przypadkach, osoba może stracić całą kontrolę mięśni i w pełni zawalić się. Katapleksja jest często mylona z napadem, ale w przeciwieństwie do napadu, nie ma utraty przytomności.
   • Paraliż do snu: Często zdarza się, że osoby z narkolepsją nie są w stanie poruszać się ani mówić podczas zasypiania lub budzenia .
   • Halucynacje: Ludzie z narkolepsją mogą mieć halucynacje podobne do snu (widzenie lub słyszenie rzeczy, które nie są prawdziwe) w okresach paraliżu snu.
   • Zakłócony sen: ludzie z narkolepsją często mają Żywe sny, mimowolne ruchy nóg, odgrywanie marzeń i inne problemy, które uniemożliwiają im pełny i spokojny sen.
   • Bezsenność: Pomimo nadmiernego zmęczenia w ciągu dnia ludzie z narkolepsją często mają trudności z zasypianiem w nocy.

   Co powoduje narkolepsję?

   Przyczyny narkolepsji nie są całkowicie zrozumiałe.